برگزاری مسابقات آنلاین شطرنج “جام رمضان”

دفتر ورزش و ارتقاء سلامت صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد به مناسبت عید سعید فطر، یک دوره مسابقه شطرنج آنلاین ویژه اعضای محترم سازمان نظام پزشکی و فرزندان ایشان برگزار نماید.

علاقمندان جهت ثبت نام ابتدا به سایت  lichess.org مراجعه کرده و سپس مشخصات خود را از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09105636177 ارسال نمایند. لازم به ذکر است ورودیه این مسابقه رایگان می باشد.

آیین‌نامه این دوره از مسابقات به شرح زیر است:

۱-کلیه اعضا سازمان، مجاز به شرکت در این مسابقه می باشند.

2-مسابقه در سایت lichess.org و به روش سوئیسی بر اساس قوانین فدراسیون بین المللی (فیده) برگزار و اصلاحات مورد نیاز طبق قوانین، در هر مرحله قابل انجام خواهد بود.

۳-   علاقمندان، می بایست پس از ثبت نام در سایت فوق مشخصات خود را از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۰۵۶۳۶۱۷۷ مطابق فرمت ذیل ارسال نمایند:

ردیف:          نام و نام خانوادگی:            اکانت سایت lichess.org:         تلفن همراه:         شماره نظام پزشکی:

۴-  کلیه شرکت کنندگان در یک جدول با هم رقابت خواهند کرد. پس از ثبت نام و ارسال مشخصات توسط متقاضیان، اطلاع رسانی اخبار مسابقه، از طریق پیام رسان واتس اپ انجام خواهد شد.

۵- در حین برگزاری مسابقات و پس از اتمام مسابقات، تمام بازی های بازیکنان(بویژه نفرات برتر) توسط تیم داوری بررسی خواهد شد و در صورتی که مشخص شود بازیکنی یکی از موارد تقلب به شرح ذیل را انجام داده باشد:

–    استفاده از نرم افزارهای شطرنجی در حین بازی

–    بازی کردن فرد دیگری بجای بازیکن

–    یا سایر موارد تقلب

این بازیکن از جدول رده بندی حذف و تا یک سال حق شرکت در مسابقات سازمان را نخواهد داشت. همچنین تیم داوری مجاز به اعمال روش های مختلف راستی آزمایی قبل، هنگام و بعد از مسابقه می باشد و بازیکنان مکلف به همکاری در کلیه مراحل راستی آزمایی در زمان و مکان تعیین شده توسط تیم برگزاری می باشند.

۶-    مهلت ثبت نام تا ۱۹ اردیبهشت ماه می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر به سایت دفتر ورزش و ارتقاء سلامت به آدرس sportsclub.irimcs.ir  مراجعه فرمایید.

شماره تماس:  ۰۲۱۸۴۱۳۸۸۱۱

تلگرام : https://telegram.me/irimcssportsclub

اینستاگرام : https://instagram.com/irimcssportsclub

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟